Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła 06.02.2022 r.

1.Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w czwartek – wspomnienie liturgiczne Św. Scholastyki, w piątek – wspomnienie NMP z Lourdes oraz XXX Światowy dzień Chorego (W czasie Mszy będziemy modlić się w intencji  osób starszych i chorych oraz udzielę Sakramentu Namaszczenia Chorych).

2. W środę przed Mszą Świętą o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową odmawianą przez członków Żywego Różańca.

3. Dzisiaj w niedzielę po Mszach Świętych można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy i kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W zakrystii jest do nabycia jeszcze książka Juszkowo i Borzęcin we wspomnieniach mieszkańców

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Dzisiaj po Mszy o godz.18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Została już ustalona data Bierzmowania na 5 marca a Sakramentu udzieli Ks. Bp Wiesław Szlachetka.

Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach do wyboru: w środę o godz. 19.00 i w sobotę o godz. 11.00.

7. Za tydzień w niedzielę po Mszach Świętych przedstawiciele Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci przeprowadzą zbiórkę pieniężną. Gorąco polecam to szlachetne dzieło.

8. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wszystkie kondolencje i wyrazy wsparcia, które otrzymałem z powodu śmierci mojego taty. Dziękuję też za modlitwę w intencji taty oraz za obecność w czasie uroczystości pogrzebowych. Niech Pan Bóg wynagrodzi Wam wszelkie dobro a mojego tatę + Bernarda niech przyjmie do Chwały Zbawionych w Niebie.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Młodzież z klas pierwszych szkoły średniej, przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania w 2022 roku zapraszam na spotkanie dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz.18.00.  Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach do wyboru: w środę o godz. 19.00 i w sobotę o godz. 11.00.

Inne informacje

Send Us A Message