Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła 05. 02. 2017 r.

1. Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek – wspomnienie Św. Scholastyki a w sobotę wspomnienie NMP z Lourdes. Przypada w tym dniu XXV Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zapraszam w sobotę o godz. 8.00 na Mszę z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych, szczególnie osoby zmagające się z cierpieniem czy w podeszłym wieku. Proszę o umożliwienie chorym przybycia na Mszę.

2. W dni powszednie od poniedziałku do piątku Msza Św. wieczorem o godz. 18.00 a w soboty o 8.00 rano. We wtorki odmawiamy po Mszy litanię do Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki a w środy nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Okazja do spowiedzi 15 min. przed Mszą.

3. Za tydzień po Mszach Św. będziemy do skarbonek zbierać ofiary na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.

4. W zakrystii i u ministrantów można nabyć prasę katolicką – tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

5. W ubiegłym tygodniu na pomoc poszkodowanym w katastrofie zebraliśmy 4274,70 zł. Pieniądze zostały wpłacone na subkonto Gminy Pruszcz Gdański. Numer konta dla osób chcących jeszcze wesprzeć poszkodowanych znajduje się w gablocie na ogłoszeniach.

83 8335 0003 0116 5885 2000 0005

dopisek : Juszkowo.

6. Wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom naszej wspólnoty parafialnej za okazane serce i hojność, składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message