Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła 04.02.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Zwykłą w ciągu Roku Liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy, we wtorek – wspomnienie Św. Pawła Miki i Towarzyszy a w sobotę – wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.

2. Od lutego Msze Św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w soboty o godz. 8.00. We wtorki przed Mszą zapraszamy na nabożeństwo ku czci naszego patrona Bł. Ks. Jerzego a w środy na nowennę do NMP Nieustającej Pomocy. Okazja do spowiedzi zawsze 15 min przed Mszą. Intencje mszalne i sprawy biurowe można zgłaszać bezpośrednio po Mszach Św.

3. Uroczystość udzielenia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 6 marca o godz. 18.00. Za tydzień w niedzielę 11 lutego o godz. 16.00 obowiązkowe spotkanie połączone ze Mszą Św. dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

4. Ks. Krzysztof jest nieobecny do środy z powodu wyjazdu na rekolekcje. Jutro, tj. w poniedziałek i we wtorek nie będzie Mszy o godz. 18.00.

5. W zakrystii i u ministrantów do nabycia prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

6. Za tydzień w niedzielę po Mszach będzie można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy + Tadeusza Włodkowskiego l. 78 z ul. Nad Jarem. Wieczny odpoczynek…

Inne informacje

Send Us A Message