Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkiego Postu 07.04.2019 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej zwana Niedzielą Palmową. Podczas każdej Mszy obrzęd poświęcenia palemek. Osoby, które mogłyby wspomóc wolontariuszy przy przygotowaniu palemek, zapraszamy w sobotę około południa do salek. Tradycyjnie prosimy o dostarczenie w miarę możliwości bazi i bukszpanu, który można składać przy kaplicy.

2. Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa: na Drogę Krzyżową – w piątki po Mszy wieczornej o godz. 18.30 oraz na Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.00

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami, których dzieci przygotowują się do Pierwszej Komunii Św.

4. Dzisiaj w Polsce trwa akcja charytatywna – Pola Nadziei 2019, w naszej diecezji pod patronatem Ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia. Symbolem akcji jest żonkil a ofiarami pieniężnymi wspieramy hospicja.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w zakrystii i u ministrantów można nabyć tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Ministranci rozdają również bezpłatnie Dobre Nowiny.

6. English Speaking Club – klub języka angielskiego dla dorosłych zaprasza w każdą niedzielę o godz. 17.00 do sali parafialnej pod kaplicą.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message