Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna 19.05.2019 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w piątek – wspomnienie liturgiczne NMP Wspomożycielki Wiernych.

2. Dzisiaj w naszej wspólnocie odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, do której przystąpiło 30 dzieci. Od poniedziałku dzieci będą przeżywały tzw. „Biały Tydzień”. Zapraszamy na Msze Św. wieczorne o godz. 18.00. Zakończenie Białego Tygodnia w sobotę na Mszy Św. o godz. 10.00 w Swarzewie. Zbiórka dzieci przed wyjazdem przy kaplicy o godz. 7.45. Wyjątkowo Msza Św. w sobotę w kaplicy o godz. 7.00.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP. Majowe codziennie w tygodniu po Mszy o godz. 18.00 a w niedziele i w soboty po Mszy o godz.8.00

4. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci przyjętych w ubiegłym roku odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 11.30 a spowiedź dla dzieci przed Rocznicą w sobotę 25 maja o godz. 17.30.

5. Młodzież z klas VIII przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę Św. w niedzielę 26 maja o godz. 18.00. Po Mszy wyruszymy rowerami na majowe przy kapliczce w Borzęcinie. Zapraszamy na wyjazd wszystkich parafian.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii i u ministrantów. Polecamy tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message