Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: w czwartek – Święto Św. Macieja Apostoła a w sobotę – Święto Św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika Patrona Polski.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00 a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00. Nabożeństwo majowe w Borzęcinie przy kapliczce o godz. 19.00

3. W środę 13 maja przed Mszą Św. o godz. 17.40 różaniec fatimski w intencji ustania epidemii. Modlitwa będzie transmitowana.

4. Msze z naszej kaplicy są transmitowane na Facebooku – Parafia Juszkowo i poprzez stronę internetową naszej parafii – parafiawjuszkowie.pl. Msze codziennie o godz. 18.00, w sobotę o godz. 8.00 a w niedzielę o godz. 11.30. W niedzielę osoby uczestniczące we Mszy przez media mogą przystąpić do Komunii Świętej. Kaplica będzie otwarta przez pół godziny po zakończeniu Mszy Św. o 11.30.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message