Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna 02.05.2021 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: jutro w poniedziałek – uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski (Msze Św. tak jak w niedzielę: godz.8.00,10.00,11.30 i wieczorem o godz. 18.00), we wtorek – wspomnienie liturgiczne Św. Floriana, w czwartek – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba a w sobotę – uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek i piątek m-ca maja. W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną (proszę o wcześniejsze potwierdzenie wizyty). Od godz. 16.30 będzie okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe po Mszach Św. w co dzień a w niedziele po Mszy o godz. 8.00. Nabożeństwo majowe przy kapliczce w Borzęcinie o godz. 19.00

4. Msza Św. niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie internetowej i facebookowej naszej parafii. Po tej Mszy jeszcze przez 20 min. jest okazja aby przystąpić do Komunii Świętej.

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message