Ogłoszenia parafialne – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16.05.2021 r.

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość  Pierwszej Komunii Świętej. Wczoraj dzieci przystąpiły w dwóch grupach do Pierwszej Komunii a dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 12.00 trzecia grupa – łącznie 61 dzieci. Od poniedziałku dzieci będą przeżywały tradycyjny biały tydzień. W poniedziałek o godz. 17.00 – grupa AB a o godz. 18.00 –  grupa C, we wtorek o godz. 18.00 –grupa AB, w środę – grupa C, w czwartek – grupa AB i w piątek – grupa C. Msze Święte od poniedziałku do piątki odbywać się będą w kościele.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe po Mszach Św. w dni powszednie a w niedziele po Mszy o godz. 8.00. Nabożeństwo majowe przy kapliczce w Borzęcinie o godz. 19.00 Uwaga! Dzisiaj nabożeństwo majowe w Borzęcinie wyjątkowo o godz. 19.30. zapraszamy na krótką wycieczkę rowerową na majowe do Borzęcina, zbiórka przy kaplicy w Juszkowie o godz. 18.45.

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

6. Msza Św. niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie internetowej i facebookowej naszej parafii. Po tej Mszy jeszcze przez 20 min. jest okazja aby przystąpić do Komunii Świętej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message