Ogłoszenia Parafialne – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 02.06.2019

1. Przeżywamy Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego i Dzień Dziękczynienia – Święto Opatrzności Bożej. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy w środę wspomnienie Św. Bonifacego, biskupa i męczennika, a w środę wspomnienie Św. Jadwigi Królowej. Za tydzień w niedzielę przeżywać przeżywać będziemy uroczystość zesłania Ducha Świętego. W poniedziałek i we wtorek zapraszamy o godz. 18.00 na nabożeństwo czerwcowe w kaplicy. Od środy Msze Św. w kaplicy według zwykłego porządku.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszą niedzielę (po Mszy Św. o godz. 8.00 wystawienie i nabożeństwo Żywego Różańca) oraz pierwszy czwartek i piątek miesiąca czerwca. W piątek obchód chorych od godz. 9.00 a po południu okazja do spowiedzi od godz. 16.30 (szczególnie zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe).

3. Od piątku trwa nowenna modlitewna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą odmawiamy w czasie nabożeństw czerwcowych.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii i u ministrantów. Polecamy tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Za tydzień będzie można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój kaplicy.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message