Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, 01.01.2019 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Św. w naszej kaplicy o godz. 8.00, 10.00,11.30 i wieczorem (wyjątkowo w styczniu) o 18.00. W niedzielę 6 stycznia przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego w naszej tradycji zwane Świętem Trzech Króli. Z tej racji dzieci przygotowały jasełka. Zapraszamy na przedstawienie premierowe w sobotę o godz. 18.30 do kaplicy. W Święto Trzech Króli jasełka tylko podczas Mszy o godz. 11.30.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca stycznia. Nabożeństwa eucharystyczne w czwartek i w piątek po Mszy Św. o godz. 8.00. Nie będzie spowiedzi w naszej parafii po południu. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca Maryi. W niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo i spotkanie członków Żywego Różańca.
  3. Trwa kolęda parafialna. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii. W czasie kolędy Msze Św. w dni powszednie tylko rano o godz. 8.00 a w niedziele nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00. Po kolędzie od lutego porządek Mszy Św. zostanie przywrócony.

Z racji rozpoczynającego się Nowego Roku 2019 chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz wszelkiej pomyślności na nowy czas. Niech Maryja, którą dzisiaj uczciliśmy, wyjednuje łaski i prowadzi nas w Nowym Roku.

Inne informacje

Send Us A Message