Ogłoszenia parafialne –  Uroczystość Świętej Boże Rodzicielki 01.01.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, która kończy oktawę Uroczystości Narodzenia Pańskiego. W czasie kolęd w dni powszednie Msze Święte są odprawiane  rano o godz. 8.00. W styczniu nie będzie niedzielnych i świątecznych Mszy wieczornych o godz. 18.00. W piątek przeżywać będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w porządku niedzielnym: o godz.8.00, 10.00, 11.30, nie będzie Mszy  o godz. 18.00

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę dopiero w lutym. Nabożeństwa eucharystyczne po Mszach Świętych o godz. 8.00. W sobotę po mszy o godz.8.00 nabożeństwo pierwszych sobót m-ca ku czci Niepokalanego Serca NMP

3. Trwa kolęda parafialna w tym roku jeszcze na wcześniejsze zgłoszenie . Plan kolędy jest wywieszony w gablotce, na drzwiach i na stronie internetowej.

4. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę – wydania świąteczne. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dziękując za wszystkie życzenia noworoczne, które w tych dniach otrzymałem i za wszystkie przejawy życzliwości, chciałbym także Wam, złożyć najserdeczniejsze życzenia Bożej Miłości na każdy dzień tego Nowego 2023 Roku a Maryja niech wyjednywa u Boga pokój na świecie i w Waszych sercach. Wszystkim parafianom chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia aby Mądrość, która objawiła się w Betlejem była dla dobra każdego z Was. Idźmy zatem wszyscy do Betlejemskiej Stajenki aby tam napełniać nasze serca Mądrością i z jej pomocą kształtować siebie i świat wokół nas obliczem Jezusa. Niech Narodzony w Betlejem udziela nam Mądrości by nie zabrakło Miłości, Wiary i Nadziei w naszej codzienności.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message