Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25.12.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Narodzenia Pańskiego. W Boże Narodzenie Msze Św. w naszej kaplicy o godz. 10.00, 11.30 i po południu o godz. 18.00 (nie będzie Mszy Św. o godz. 8.00). W II Dzień Świąt Msze tylko do południa o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 (nie będzie Mszy o godz. 18.00). W Piątek 27 grudnia Msza Św. wieczorem o godz. 18.00

2. W kalendarzu liturgicznym po Uroczystości Bożego Narodzenia będziemy obchodzić oktawę, która zakończy się 1 stycznia Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W poszczególne dni oktawy będziemy obchodzić: w czwartek – Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika, w piątek – Święto Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty, w sobotę – Święto Śww. Młodzianków, męczenników, w niedzielę – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

3. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować za duchowe przeżycie czasu Adwentu. Za liczny udział w Mszach Świętych Roratnich oraz spotkanie z Chrystusem w sakramencie Pokuty i Eucharystii. Dziękuję szczególnie wszystkim osobom zaangażowanych w przygotowanie i świąteczne przystrojenie naszej kaplicy.

4. W najbliższą niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii.

5. Od soboty 28 grudnia rozpocznie się w naszej parafii kolęda. W czasie kolęd Msze w naszej kaplicy w dni powszednie o godz. 8.00 a w niedzielę w styczniu nie będzie Mszy o godz. 18.00 wieczorem (w najbliższą niedzielę 29 grudnia Msza Św. o godz. 18.00 będzie jeszcze odprawiona). Plan kolędy jest już wywieszony na naszej stronie internetowej i znajduje się również w gablotce parafialnej. Ministranci dzień wcześniej będą starali się zapowiedzieć kolędę, proszę zwrócić uwagę na godzinę rozpoczęcia kolędy a także proszę o wyrozumiałość.

Dziękując za wszystkie życzenia, które w tych dniach otrzymałem i za wszystkie przejawy życzliwości, chciałbym także Wam, moim parafianom i gościom przebywającym w waszych rodzinach, złożyć najserdeczniejsze życzenia błogosławionych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Pan obdarzy Was pokojem i nadzieją, niech błogosławi miłością i utwierdzi w wierze.

Inne informacje

Send Us A Message