Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25.12.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Narodzenia Pańskiego. W pierwszy Dzień Świąt Msze Święte o godz. 10.00, 11.30 i wieczorem o godz. 18.00 (nie będzie Mszy o godz. 8.00). W drugi Dzień Świąt – w środę – Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 (nie będzie Mszy o godz. 18.00 wieczorem). W kalendarzu liturgicznym przeżywać będziemy oktawę uroczystości Bożego Narodzenia, ale w poszczególne dni liturgicznie wspominać będziemy: w środę – wspomnienie Św. Szczepana, pierwszego męczennika, w czwartek – święto Św. Jana Apostoła, w piątek – święto Śww. Młodzianków męczenników a w przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Od piątku 28 grudnia rozpoczyna się kolęda parafialna. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie parafialnej. W czasie kolędy Msze Św. w dni powszednie tylko rano o godz. 8.00 a w niedziele nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00. Po kolędzie od lutego porządek Mszy Św. zostanie przywrócony.

2. Za tydzień po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.

3. W sobotę 29 grudnia zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Magdy Anioł i zespołu, który odbędzie się w kościele pw. Bł. Michała Kozala w Pruszczu Gdańskim o godz. 19.00.

4. Orkiestra Miasta Pruszcz Gdański zaprasza na koncert noworoczny ze świąteczną nutą. Wstęp płatny w formie cegiełek. Muzycy zapraszają 30 grudnia o godzinie 15.00 do CKiS-u.

5. Zmarł + Edward Żywicki z ul. Sadowej, jego pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz. 10.00

Dziękuję za wszystkie życzenia, które w tych dniach otrzymałem i za wszystkie przejawy życzliwości. Chciałbym także i Wam, moim parafianom i gościom przebywającym w Waszych rodzinach złożyć najserdeczniejsze życzenia błogosławionych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Pan obdarzy Was pokojem i nadzieją, niech błogosławi miłością i utwierdzi w wierze.

Inne informacje

Send Us A Message