Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 11.06.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Św. w naszej kaplicy o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 (nie będzie Mszy o godz. 18.00 wieczorem). W tym roku nie będzie tradycyjnej procesji do czterech ołtarzy. Po każdej Mszy Św. będzie nabożeństwo eucharystyczne i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem a po Mszy o godz. 10.00 procesja eucharystyczna wokół placu kościelnego na którą zapraszam szczególnie asystę procesyjną i dzieci. Nasz udział we Mszy Św. i procesji Bożego Ciała jest manifestacją wiary w realną obecność Chrystusa w postaciach eucharystycznych. Prośmy naszego Pana Jezusa Chrystusa o umocnienie wiary i błogosławieństwo naszych domów i rodzin.

Na zakończenie Oktawy w czwartek tradycyjne poświecenie wianków i bukietów ziół. W tym roku nie będzie procesji w czasie Oktawy Bożego Ciała ale serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00 a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00. W piątek Ks. Arcybiskup udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.

2. W ubiegłą niedzielę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy złożono 920 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary i pracę jaką włożono w przygotowanie dzisiejszej uroczystości.

3. W Przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.30 zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci, które w tym roku mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej a wieczorem po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message