Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2020 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnią niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy rok liturgiczny. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.
  2. Jutro w poniedziałek przypada w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 11.00 a zakończenie przed Mszą Św. o godz. 18.00. Zachęcam aby znaleźć czas na chwilę modlitewnej zadumy przed Najświętszym Sakramentem.
  3. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  4. Msza Św. niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii. Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja by przystąpić do Komunii Św.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message