Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i ostatnią niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczniemy nowy rok liturgiczny I Niedzielę Adwentu. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy a w środę – wspomnienie liturgiczne Śww. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

2. Jutro w poniedziałek przypada w naszej parafii coroczna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się o godz. 9.00 a zakończy przed wieczorną Mszą Św. o godz.18.00. zachęcam aby znaleźć chwilę na osobistą  adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej.

4. Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach do wyboru: w środę o godz. 19.00 i w sobotę o godz. 11.00.

5.Trwają ostanie przygotowania do wydania książki – Juszkowo i Borzęcin w opowieściach mieszkańców. Książka będzie do nabycia przed Świętami w naszej parafii. Całkowity dochód zasili budżet budowy kościoła.

6. W ubiegłą niedzielę na Pomoc Kościołowi Prześladowanemu – Solidarni z Libanem zebraliśmy 1082 zł. Pieniądze już zostały wpłacone na konto fundacji. Bóg zapłać za ofiarę i świadectwo chrześcijańskiej solidarności.

7.Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Młodzież z klas pierwszych szkoły średniej, przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania w 2022 roku zapraszam na spotkanie dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz.18.00.  Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach do wyboru: w środę o godz. 19.00 i w sobotę o godz. 11.00.


Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message