Ogłoszenia parafialne – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 12.04.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro w poniedziałek II Dzień Świąt Wielkanocnych, Msze Św. w naszej kaplicy o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 nie będzie Mszy wieczorem o godz. 18.00). Transmisja w internecie o godz. 11.30. Przez cały tydzień będziemy liturgicznie obchodzić Oktawę Wielkanocną z tej racji piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego, do którego przygotowujemy się poprzez odmawianie nowenny.

2. Zgodnie z zarządzeniami Władz Państwowych odnośnie stanu epidemii, w nabożeństwach religijnych może uczestniczyć pięć osób, dlatego otwarte jest tylko wejście do kaplicy przy zakrystii. Pierwszeństwo mają rodziny, które zamówiły intencję Mszy. Zachęcam wiernych aby uczestniczyli w obrzędach duchowo przez media. Msze z naszej kaplicy są transmitowane na facebooku – Parafia Juszkowo i poprzez stronę internetową naszej parafii – parafiawjuszkowie.pl. Msze codziennie o godz. 18.00, w sobotę o godz. 8.00 a w niedzielę o godz. 11.30.

3. Zgodnie z prośbą Ks. Abpa odmawiam codziennie różaniec i modlitwy w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Proszę wiernych aby w tym trudnym czasie w swoich rodzinach pamiętali o modlitwie i w duchowej łączności odmawiali różaniec.

Z okazji Świąt Wielkanocnych, które przeżywamy życzę Wszystkim Parafianom wielu łask Bożych, sił do wykonywania codziennych obowiązków i nieustannego błogosławieństwa Bożego. Niech nasz Pan Jezus Chrystus umocni nas swoją obecnością aby nasza wiara zrodziła w nas miłość tak bardzo potrzebną by być dla innych i dla siebie wsparciem oraz nadzieję, która daje siłę do przezwyciężenia wszelkich trudności, także tych obecnych … Chrystus Zmartwychwstał Alleluja! Prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja!

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości, którą w tych dniach otrzymałem składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message