Ogłoszenia parafialne – Niedziela, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 24.11.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i ostatnią Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. Za tydzień rozpocznie się pierwszą Niedzielą Adwentu nowy rok liturgiczny. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy w sobotę obchodzić święto Św. Andrzeja Apostoła.

2. W poniedziałek w naszej parafii coroczna, całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Wystawienie rozpocznie się o godz. 9.00 a zakończy się przed Mszą Św. o godz. 18.00. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego a o godz. 17.30 odmówimy wspólnie różaniec.

3. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. a po Mszy o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Młodzież z klas VIII ma swoje spotkanie w tym tygodniu (do wyboru) w środę o godz. 18.45 i w sobotę o godz. 11.00

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii i u ministrantów. Polecamy tygodniki: Gość Niedzielny (cena 6 zł.) i Niedzielę (cena 5 zł.).

5. Dzisiaj po Mszy Św. będzie można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Współorganizujemy z parafią z Giemlic wiosenną autokarową pielgrzymkę, w tym roku do Słowenii, odwiedzimy i zwiedzimy również Bratysławę i Wenecję. Termin: 15 – 21 kwietnia 2020. Cena: 1980 zł. + 95 euro. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message