Ogłoszenia parafialne – Niedziela Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa 29.12.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę w oktawie Narodzenia Pańskiego – święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa. We wtorek przypada ostatni dzień roku 2019. Zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną za miniony rok o godz. 18.00. W środę – w Nowy Rok – przeżywać będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i modlić się będziemy szczególnie o pokój na świecie. Msze Święte w naszej kaplicy o godz. 10.00, 11.30 i wieczorem o godz. 18.00 W czwartek 2 stycznia Msza Św. zostanie odprawiona wyjątkowo o godz. 7.30

2. Po Mszach Świętych można zamawiać intencje na przyszły rok. W tygodniu a także w Nowy Rok jest sporo wolnych intencji. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca stycznia. Nabożeństwa eucharystyczne po Mszach Świętych. W niedzielę po Mszy o godz. 8.00 spotkanie i nabożeństwo Żywego Różańca.

3. Trwa kolęda parafialna. W czasie kolęd Msze w naszej kaplicy w dni powszednie o godz. 8.00 (wyjątkowo we wtorek w Sylwestra o godz. 18.00) a w niedzielę w styczniu nie będzie Mszy o godz. 18.00 wieczorem (dzisiaj w niedzielę 29 grudnia Msza Św. o godz. 18.00 będzie jeszcze odprawiona). Plan kolędy jest już wywieszony na naszej stronie internetowej i znajduje się również w gablotce parafialnej. Ministranci dzień wcześniej będą starali się zapowiedzieć kolędę, proszę zwrócić uwagę na godzinę rozpoczęcia kolędy a także proszę o wyrozumiałość dla ministrantów i księdza. Kolęda dodatkowa odbędzie się 2 lutego. Przy wyjściu z kaplicy znajduje się beczka ze święconą wodą.

4. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii.

5. Współorganizujemy z parafią z Giemlic wiosenną autokarową pielgrzymkę, w tym roku do Słowenii, odwiedzimy i zwiedzimy również Bratysławę i Wenecję. Termin: 15 – 21 kwietnia 2020. Cena: 1980 zł. + 95 euro. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message