Ogłoszenia parafialne –  Niedziela Miłosierdzia Bożego 24.04.2022 r.


1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która kończy w liturgii Oktawę Wielkanocną. O godzinie 15.00 zapraszamy dzisiaj na wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek – święto Św. Marka Ewangelisty, we wtorek – uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski i Archidiecezji Gdańskiej a w piątek – święto Św. Katarzyny ze Sieneńskiej

2. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać pierwszą niedzielę maja. Po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic.

3. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.30.

4. We wtorek 26 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę za wstawiennictwem Św. Charbela (intencje będzie można złożyć do koszyczka przed Mszą). Przed Mszą o godz. 17.30 różaniec i modlitwy wstawiennicze oraz błogosławieństwo relikwiami.

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.


Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.30.

Młodzież z klas VIII SP, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach do wyboru: w środę o godz. 19.00 i w sobotę o godz. 11.00.

Ministrantów i Lektorów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00 do salki parafialnej. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy również na to spotkanie.

Inne informacje

Send Us A Message