Ogłoszenia parafialne – Niedziela Miłosierdzia Bożego 07.04.2024r.

1. Przeżywamy Niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj i w kolejne niedziele nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00 z racji moich kłopotów zdrowotnych. Po operacji, która będzie w tygodniu, będę starał się jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia ale na razie trudno jest powiedzieć jak szybko to nastąpi. W miarę możliwości będę starł się służyć wspólnocie, będą też pomagać księża z sąsiednich parafii.

2. Jutro w poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która została przeniesiona z Wielkiego Tygodnia. Msza Św. będzie o godz. 8.00 w kaplicy i z racji Dnia Świętości Życia, będzie można złożyć przyrzeczenie duchowej adopcji dziecka poczętego. W kolejne dni do piątku Mszy w tygodniu nie będzie ale zapraszamy na modlitwę w kaplicy o godz. 18.00.

3. Dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej w 2024 roku zapraszamy na spotkanie dzisiaj w  niedzielę po Mszy o godz. 11.30.

4. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message