Ogłoszenia parafialne – Niedziela Chrztu Pańskiego 13.01.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Chrztu Pańskiego, która rozpoczyna liturgicznie okres zwykły w Kościele. Tradycyjnie pozostaniemy jeszcze w atmosferze Bożego Narodzenia aż do święta Ofiarowania Pańskiego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać: w czwartek – wspomnienie liturgiczne Św. Antoniego Opata a w sobotę – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

2. Trwa kolęda parafialna. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii. W czasie kolędy Msze Św. w dni powszednie tylko rano o godz. 8.00 a w niedziele nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00. Po kolędzie od lutego porządek Mszy Św. zostanie przywrócony.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w zakrystii i u ministrantów można nabyć tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

5. Wszystkich członków Żywego Różańca zapraszamy na dzisiejsze spotkanie opłatkowe do salki parafialnej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy + Edmundę Dymek l. 96 z ul. Różanej. Wieczny odpoczynek …

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message