Ogłoszenia parafialne – Niedziela Chrztu Pańskiego 07.01.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres liturgiczny Bożego Narodzenia i rozpoczyna okres zwykły w liturgii, ale atmosfera bożonarodzeniowa towarzyszyć nam będzie do Ofiarowania Pańskiego.

2. W gablocie jest wywieszony plan tegorocznej Kolędy Parafialnej. Plan Kolędy jest wywieszony także na stronie internetowej parafii.

3. W zakrystii i u ministrantów do nabycia prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

4. Dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 10.00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

5. Za tydzień w niedziele 14 stycznia o godz. 14.00 w świetlicy w Juszkowie odbędzie się spotkanie dla członków Żywego Różańca.

6. Również w przyszła niedzielę w naszej parafii odbędą się ważne wydarzenia. W czasie Mszy o godz. 10.00 wystąpi z koncertem kolęd nasz gminny zespół Jagódki a w czasie Mszy o godz. 11.30 dzieci z naszej parafii wystawią Jasełka. Serdecznie zapraszamy.

7. Nasza parafia oraz parafia Ks. kanonika Janusza Mathei z Giemlic organizuje pielgrzymko-wycieczkę w dniach od 04 do 10 czerwca 2018 roku do Krakowa, Łagiewnik, Zakopanego, Szczawnicy, Pragi, Kudowy Zdroju i Wrocławia. Cena 850 zł. i 60 euro. Zapisy telefonicznie bądź bezpośrednio po Mszach Św. Szczegóły wywieszone są na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

8. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za modlitwę, trud i ofiary, za przyjęcie kolędy parafialnej – składam serdeczne Bóg zapłać.

Zmarł pan + Franciszek Plombon z ul. Sportowej. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek.

Inne informacje

Send Us A Message