Ogłoszenia parafialne – Niedziela Chrystusa Króla 26.11.2017 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXXIV Niedzielę Zwykłą a zarazem Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnią niedzielę w ciągu Roku Liturgicznego. Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy czasem Adwentu nowy Rok Liturgiczny. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w czwartek – Święto Św. Andrzeja Apostoła.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: Pierwszy piątek, sobota i niedziela m-ca grudnia. W piątek przed południem od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną a od godz. 16.30 okazja do spowiedzi. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca NMP a w niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo i spotkanie Żywego Różańca.

3. W najbliższy poniedziałek w naszej parafii odbędzie się całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się o godz. 9.00 a zakończy się godziną uwielbienia przygotowaną przez Zespół i Domowy Kościół po Mszy wieczornej czyli około godz. 19.30. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego a o godz. 17.00. Zapraszam wszystkie dzieci szczególnie rocznicowe i przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. Zachęcam aby znaleźć czas na osobistą modlitwę i chwilę adoracji aby odpowiednio przygotować się i wejść w czas Adwentu i nowego Roku Liturgicznego. W środę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza w intencji zmarłych z rodzin członków Domowego Kościoła.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. a o godz. 16.00 Msza i nauka dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

5. W zakrystii i u ministrantów do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na kwiaty i wystrój naszej kaplicy 756,92 zł. oraz 2 $. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za modlitwę, trud i ofiary – składam serdeczne Bóg zapłać.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy + Małgorzatę Gawrecką, l. 51 z ul. Cichej. Wieczny odpoczynek…

Inne informacje

Send Us A Message