Ogłoszenia parafialne – IX Niedziela Zwykła 02.06.2024r.

1. Przeżywamy IX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie liturgiczne Śww. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę – wspomnienie Św. Bonifacego., w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę wspomnienie – Niepokalanego Serca NMP

2. W piątek z racji uroczystości NSPJ nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Od dzisiaj będę przebywał w szpitalu rehabilitacyjnym przynajmniej przez dwa tygodnie. Msze Święte w tygodniu: w środy, w piątki i w soboty oraz w najbliższą niedzielę będą odprawiali księża z sąsiednich parafii. W poniedziałki, we wtorki i w czwartki o godz. 18.00 w kaplicy będzie modlitwa ale bez Mszy Świętej. W niedzielę nie ma Mszy wieczornej o godz. 18.00

4. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową odmawianą przez wspólnotę Żywego Różańca.

5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

6. W ubiegłą niedzielę na kwiaty i wystrój kościoła i kaplicy zebrano 1 093 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary

7. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Węgry i Chorwację w terminie od 23.09. do 01.10 2024 r. Szczegóły znajdują się na plakatach w gablotce i na stronie internetowej. Zapisy bezpośrednio i telefonicznie.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message