Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Zwykła 31.01.2021 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego oraz Światowy Dzień Trędowatych. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego (Pamiętajmy aby na Mszę Św. tradycyjnie przynieść świece), w środę – wspomnienie Św. Błażeja (w czasie Mszy błogosławieństwo za wstawiennictwem Św. Błażeja), w piątek – wspomnienie Św. Agaty a w sobotę – wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  2. W tym tygodniu przeżywać będziemy dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę m-ca lutego. Nabożeństwa eucharystyczne po Mszach Św. w czwartek i piątek. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych z posługą sakramentalną ale proszę o wcześniejsze potwierdzenie odwiedzin. W piątek po południu okazja do spowiedzi od godz.16.30 do 18.00. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo pierwszych sobót m-ca ku czci Niepokalanego Serca NMP. W niedzielę po Mszy o godz. 8.00 Spotkanie i wymiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. Na stronie internetowej naszej parafii (parafiawjuszkowie) znajduje się zakładka dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. W zakładce są do pobrania modlitwy, które dzieci powinny się nauczyć.
  4. W ubiegłą niedzielę na pomoc dla Chorwacji po trzęsieniu ziemi zebraliśmy 917 zł. Bóg zapłać za ofiarność.
  5. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy.
  6. Msza Św. świąteczna i niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii. Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja by przystąpić do Komunii Św.

 

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message