Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Zwykła 03.02.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać: we wtorek – wspomnienie Św. Agaty, w środę – wspomnienie Śww. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek m-ca, nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy w intencji powołań po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi zawsze 15 min. przed Mszą Św. Sprawy biurowe i intencje można zamawiać po Mszy.

3. Skończyła się kolęda parafialna (statystyka kolędowa zostanie podana za tydzień). Bardzo dziękuję za przyjętą kolędę, za wspólną modlitwę, za ofiary na kościół i miłe spotkanie. Porządek Mszy Św. od tego tygodnia jest następujący. Od poniedziałku do piątku w dni powszednie – Msza Św. wieczorem o godz. 18.00, w soboty – rano o godz. 8.00 a w niedziele – o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i wieczorem o godz. 18.00

4. Zapraszamy na spotkania oazowe do salek młodzież z naszej parafii. Grupa starsza ma swoje spotkanie w poniedziałki wieczorem o godz. 19.00 a młodsza we wtorki o godz.19.00

5. Za tydzień po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Spotkania dla młodzieży z klas VIII, które przyjmą Bierzmowanie w przyszłym roku, w środę o godz. 18.45 i w sobotę o godz. 11.00 w salkach parafialnych.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w zakrystii i u ministrantów można nabyć tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Ministranci rozdają również Dobre Nowiny

7. English Speaking Club – klub języka angielskiego dla dorosłych to propozycja spotkań dla osób, które chcą ćwiczyć swoje umiejętności językowe w praktyce. W przyjaznej atmosferze przy herbacie łatwiej jest przełamać swoje opory przemówieniem, bez krytyki i bycia ocenianym. Zapraszam w każdą niedzielę o godz. 17.00 do sali parafialnej pod kaplicą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 lutego. Zajęcia będą moderowane przez trenerkę języka angielskiego (kontakt i strona internetowa na ulotce w gablocie).

8. W ubiegłą niedzielę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy zebrano 670 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary i za posługę w kaplicy.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message