Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkanocna 22.04.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Wielkanocną zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza. Pamiętajmy w modlitwach o powołaniach kapłańskich i zakonnych zwłaszcza o naszym Gdańskim Seminarium Duchownym. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek będziemy obchodzić Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Gdańskiej. Msza Św. w naszej kaplicy o godz. 18.00. W środę będziemy obchodzić Święto Św. Marka Ewangelisty.

We wtorek 24 kwietnia Msza Św. wieczorna zostanie odprawiona o godz. 17.00

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. W poniedziałek w godzinach od 18.00 do 19.00 w świetlicy w Juszkowie będzie można odebrać zamówione wcześniej alby komunijne oraz dokonać ewentualnych przeróbek.

3. W zakrystii i u ministrantów do nabycia prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

4. Dzisiaj przed naszą kaplicą wolontariusze ubrani w żółte koszulki zbierają datki, które zasilą budżet hospicjów. W podziękowaniu przekażą każdemu darczyńcy żonkil – kwiat symbolizujący nadzieję. Nie pozostańmy obojętni i wesprzyjmy to dzieło miłosierdzia.

5. Za tydzień w niedzielę będzie można po Mszach złożyć ofiarę na kwiaty i wystój naszej kaplicy.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message