Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkanocna 21.04.2024r.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną – Niedzielę Dobrego Pasterza,  która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania. Msze Święte w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 nie będzie do odwołania wieczornej Mszy o godz. 18.00. W tygodniu Msze w kaplicy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w soboty o godz. 8.00. 10 min. przed Mszą Św. w dni powszednie a w niedziele o godz. 8.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji pokoju na Ukrainie i na świecie.

2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski i Archidiecezji Gdańskiej a w czwartek – święto Św. Marka Ewangelisty.

3. W piątek 26 kwietnia zapraszamy na Mszę Świętą za wstawiennictwem Św. Charbela, przed Mszą o godz.17.30 nabożeństwo różańcowe, modlitwy wstawiennicze i błogosławieństwo relikwiami.

4. We wtorek 23 kwietnia w godz. od 9.00 do 13.00 w odbędzie się tzw. Dzień Otwarty w  liceum nr 1 w Pruszczu Gdańskim ul. Niemcewicza. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message