Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Adwentu 23.12.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Adwentu. Chciałbym raz jeszcze podziękować za uczestnictwo w Adwentowych przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Za uczestnictwo w porannych Roratach i świąteczne przystrojenie i przygotowanie kaplicy. W szczególny sposób chciałbym podziękować wszystkim wolontariuszom roznoszącym w tym roku opłatki. Jutro wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. Msza Św. rano o godz. 8.00. O godz. 24.00 tradycyjna Pasterka, zapraszam aby przyjść trochę wcześniej, ponieważ przed rozpoczęciem Mszy złożymy sobie wzajemnie życzenia i podzielimy się opłatkiem. W pierwszy Dzień Świąt Msze o godz. 10.00, 11.30 i wieczorem o godz. 18.00 (nie będzie Mszy o godz. 8.00). W drugi Dzień Świąt – w środę Msze o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 (nie będzie Mszy o godz. 18.00 wieczorem). Po świętach w czwartek Msza Św. wieczorem o godz. 18.00. Od piątku 28 grudnia rozpoczyna się kolęda parafialna. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie parafialnej. W czasie kolędy Msze Św. w dni powszednie tylko rano o godz. 8.00 a w niedziele nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00. Po kolędzie od lutego porządek Mszy Św. zostanie przywrócony. Można zamawiać intencje na przyszły rok. W tygodniu a także w święta i w niedziele jest bardzo dużo wolnych intencji.

2. Za tydzień po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 18.00.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia świąteczne wydania tygodników: Niedziela(z płytą CD z kolędami jako dodatek) i Gość Niedzielny. Wydania świąteczne w cenie po 10 zł.

4. W zbiórce na pomoc w odbudowie kościoła Św. Mikołaja w Gdańsku, w ubiegłą niedzielę, zebraliśmy i przekazaliśmy na konto 659 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

5. W sobotę 29 grudnia zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Magdy Anioł i zespołu, który odbędzie się w kościele pw. Bł. Michała Kozala w Pruszczu Gdańskim o godz. 19.00.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message