Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Zwykła 27.01.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać: w poniedziałek – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, w czwartek – wspomnienie Św. Jana Bosko a w sobotę przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego (Msze Św. w tym dniu o godz. 8.00 i dodatkowo o godz. 18.00)

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca lutego. W piątek nabożeństwo eucharystyczne po Mszy o godz. 8.00, w sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o godz. 8.00 a w niedzielę po Mszy o godz.8.00 Nabożeństwo Żywego Różańca. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 7.30 i w sobotę w święto Ofiarowania Pańskiego od 7.30 i przed wieczorną Mszą od 17.30

3. Rozpoczął się ostatni tydzień kolędy parafialnej. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii. W sobotę 2 lutego – kolęda dodatkowa na wezwanie (można zgłaszać się telefonicznie bądź bezpośrednio po Mszy Św.) W czasie kolędy Msze Św. w dni powszednie tylko rano o godz. 8.00. Po kolędzie od 3 lutego porządek Mszy Św. zostanie przywrócony a w przyszłą niedzielę będzie już odprawiana Msza Św. o godz. 18.00.

4. W czwartek 31 stycznia nie będzie Mszy Św. (o godz. 8.00)

5. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Za tydzień w niedzielę 3 lutego, po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w zakrystii i u ministrantów można nabyć tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

7. Dzisiaj po Mszach Św. można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message