Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Zwykła 27.01.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać: w poniedziałek – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, w czwartek – wspomnienie Św. Jana Bosko a w sobotę przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego (Msze Św. w tym dniu o godz. 8.00 i dodatkowo o godz. 18.00)

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca lutego. W piątek nabożeństwo eucharystyczne po Mszy o godz. 8.00, w sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o godz. 8.00 a w niedzielę po Mszy o godz.8.00 Nabożeństwo Żywego Różańca. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 7.30 i w sobotę w święto Ofiarowania Pańskiego od 7.30 i przed wieczorną Mszą od 17.30

3. Rozpoczął się ostatni tydzień kolędy parafialnej. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii. W sobotę 2 lutego – kolęda dodatkowa na wezwanie (można zgłaszać się telefonicznie bądź bezpośrednio po Mszy Św.) W czasie kolędy Msze Św. w dni powszednie tylko rano o godz. 8.00. Po kolędzie od 3 lutego porządek Mszy Św. zostanie przywrócony a w przyszłą niedzielę będzie już odprawiana Msza Św. o godz. 18.00.

4. W czwartek 31 stycznia nie będzie Mszy Św. (o godz. 8.00)

5. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Za tydzień w niedzielę 3 lutego, po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w zakrystii i u ministrantów można nabyć tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

7. Dzisiaj po Mszach Św. można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message