Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu 24.03.2019 r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszy można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. W poniedziałek 25 marca, będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania NMP i Światowy Dzień Świętości Życia. Osoby, które chciałby podjąć tego dnia duchową adopcję dziecka poczętego, proszone są aby zgłosiły się do zakrystii po Mszy Św. Msze Św. w tym dniu o godz. 8.00 i wieczorem o godz. 18.00. W poniedziałek o godz. 18.00 Ks. Abp Sławoj Leszek Głodź udzieli sakramentu bierzmowania 46 – ciu kandydatom z naszej parafii. Zapraszamy na uroczystość i prosimy o modlitwę w intencji tych młodych ludzi. Za tydzień w niedzielę 31 marca o godz. 18.00 Msza Św. dziękczynna za sakrament bierzmowania po której zostaną wręczone pamiątki i będzie można odebrać zdjęcia z uroczystości.

2. Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa: Drogi Krzyżowej – w piątki po Mszy wieczornej o godz. 18.30 (w tym tygodniu rozważania przygotowuje młodzież oazowa z naszej parafii) oraz Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.00.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Proszę przygotować i przynieść ze sobą karteczki z modlitwami.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w zakrystii i u ministrantów można nabyć tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

5. English Speaking Club – klub języka angielskiego dla dorosłych zaprasza w każdą niedzielę o godz. 17.00 do sali parafialnej pod kaplicą.

6. Z przyczyn losowych zwolniły się dwa miejsca na pielgrzymkę autokarową do Francji po sanktuariach m.in. w Paryżu, La Salette, Lourdes i innych. Pielgrzymka w dniach od 27.05.–04.06.2019 r. Koszt: 2300 zł. 150 euro. Zapisy telefonicznie bądź bezpośrednio po Mszy.

W minionym tygodniu na drogę do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy + Henryka Kolonistę l. 68 z ul. Sportowej.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message