Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Wielkiego Postu. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 18.30 i na Gorzkie Żale w niedziele o 17.15.

2. Spotkanie dla dzieci, które przystąpią w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się za dwa tygodnie 26 marca po Mszy o godz. 11.30 a następne w VI Niedzielę Wielkiego Postu 2 kwietnia. W sobotę 18 marca w godz. 8.30 – 9.00 w salkach parafialnych spotkanie z krawcową, pobranie miar i zamówienia na alby komunijne.

3. W tym tygodniu młodzież z klas VIII SP ma swoje przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w salkach. W środę o godz. 19.00 lub w sobotę o godz. 12.00.

4. Ministrantów i lektorów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 11.00 do salki parafialnej. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy również na to spotkanie.

5. Ruszyły zapisy na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę (10 -15 lipiec 2023 r.). Zapisy przez stronę internetową www. rowerowa.com.pl  Ilość miejsc jest ograniczona.

6. Za tydzień będzie już do nabycia po Mszach Świętych nasza parafialna oryginalna kartka wielkanocna.

7. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Za darmo polecamy miesięcznik ewangelizacyjny Dobre Nowiny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message