Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Wielkiego Postu. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy czyli o godz. 18.30 a w niedziele na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz.17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W ubiegły wtorek Stolica Apostolska ogłosiła ustanowienie nowego Biskupa naszej Archidiecezji, którym został ks. Abp Tadeusz Wojda. W środę przed Mszą Św. (wyjątkowo o godz. 17.40) zapraszamy na różaniec odmawiany przez wspólnotę Żywego Różańca w intencji naszego nowego Arcypasterza. Będziemy prosić o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego, równocześnie podziękujemy Bogu za dotychczasową posługę Administratora Apostolskiego naszej diecezji – ks. Bpa Jacka Jezierskiego.
  3. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę w cenie po 6 zł. Jest również wydanie specjalne Gość Extra poświęcony Św. Józefowi – po 9 zł. Zachęcamy do czytania prasy.
  4. Już od przyszłej niedzieli będzie można zakupić wielkanocne, juszkowskie kartki świąteczne. Dziękuję za tę inicjatywę, za piękną oryginalną tradycję, która wyróżnia naszą wspólnotę parafialną. Kartka świąteczna jest cegiełką na budowę naszego kościoła.
  5. Msza Święta niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii. Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja aby przystąpić do Komunii Św.

W minionym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy z naszej wspólnoty parafialnej + Józefa Łagutko z Borzęcina. Wieczny odpoczynek…

Zmarła + Jadwiga Warmowska z Juszkowa, jej pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 10.00. Różaniec za zmarłą w poniedziałek i we wtorek o godz. 17.40

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message