Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna 23.04.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Wielkanocną, która obchodzona jest jako Biblijna i rozpoczyna Tydzień Biblijny w Kościele. Odpustu zupełnego udziela się wiernym, którzy przy spełnieniu zwykłych warunków przynajmniej przez pół godziny będą czytać Pismo Święte.

2. W środę 26 zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę za wstawiennictwem Św. Charbela. Przed Mszą o godz. 17.30 Modlitwy wstawiennicze, różaniec i błogosławieństwo relikwiami. W poniedziałek, we wtorek i w czwartek nie będzie Mszy Świętej.

3. Dzisiaj w naszej parafii jest możliwość wsparcia hospicjów w ramach akcji Pola Nadziei na Pomorzu – ofiary na ten cel można wrzucać do puszek przy wyjściu z kościoła. Informacje szczegółowe znajdują się na plakacie w gablotce i na stronie internetowej polanadzieinapomorzu.pl

4. W ubiegłą niedzielę na potrzeby caritas zebrano 676 zł. Serdecznie dziękuje za wsparcie tej charytatywnej akcji.

5. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę a dla dzieci Małego Gościa niedzielnego.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message