Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna 14.04.2024r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną – Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny w Kościele oraz Święto Chrztu Polski. Msze Święte w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 nie będzie do odwołania wieczornej Mszy o godz. 18.00. W tygodniu Msze w kaplicy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w soboty o godz. 8.00. 10 min. przed Mszą Św. w dni powszednie a w niedziele o godz. 8.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji pokoju na Ukrainie i na świecie.

2. Dzisiaj w niedzielę przeprowadzana jest ogólnopolska akcja charytatywna Żonkil w ramach finału akcji Pola Nadziei na Pomorzu. Wolontariusze kwestują po Mszach Świętych a celem jest zebranie środków na pomoc hospicjom stacjonarnym i domowym niosącym pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i dorosłym.

3. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message