Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna 05.05.2019 r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną, która rozpoczyna tydzień biblijny w Kościele. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek – Święto Świętych apostołów Filipa i Jakuba, w środę – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika Głównego Patrona Polski.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP. Majowe codziennie w tygodniu po Mszy o godz. 18.00 a w niedziele i w soboty po Mszy o godz.8.00

3. Pierwsza Komunia w naszej parafii będzie 19 maja o godz. 12.00. Msza Św. rocznicowa dla dzieci przyjętych do Pierwszej Komunii w zeszłym roku – 26 maja o godz. 11.30. Próby i ćwiczenia dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. codziennie w kaplicy o godz. 18.45

4. Młodzież z klas VIII, przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania w 2020 roku, ma swoje spotkania w tym tygodniu: w środę o godz. 18.45 i w sobotę o godz. 11.00. Obecność obowiązkowa.

5. W zakrystii i u ministrantów można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message