Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Zwykła 20.01.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać: w poniedziałek – wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, w czwartek – wspomnienie liturgiczne Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w piątek – święto nawrócenia Św. Pawła, Apostoła a w sobotę – wspomnienie Śww. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.

2. W niedzielę 27 stycznia, podczas Mszy o godz. 10.00 będziemy modlić się szczególnie w intencji ofiar Marszu Śmierci więźniów Obozu Koncentracyjnego KL Stutthof. Po Mszy złożymy kwiaty i zapalimy znicze przy pomniku Marszu.

3. W czwartek 24 stycznia nie będzie Mszy Św. o godz. 8.00

4. Trwa kolęda parafialna. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii. W czasie kolędy Msze Św. w dni powszednie tylko rano o godz. 8.00 a w niedziele nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00. Po kolędzie od lutego porządek Mszy Św. zostanie przywrócony.

5. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w zakrystii i u ministrantów można nabyć tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

7. Za tydzień po Mszach Św. będzie można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message