Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Zwykła 15.01.2017

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – wspomnienie Św. Antoniego, opata, w czwartek – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa a w sobotę – wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W sobotę przypada dzień babci, pamiętajmy w modlitwie o naszych babciach.

2. Msze Św. w tygodniu w dni powszednie – w czasie kolęd, tylko rano o godz. 8.00. We wtorki na zakończenie Mszy Św. odmawiamy modlitwę i litanię do Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, prosząc o jego opiekę oraz wstawiennictwo u Boga w intencji naszej parafii i parafialnych przedsięwzięć. W środy zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Można zamawiać intencje na cały przyszły rok.

3. Plan kolęd na najbliższy tydzień…(jest on wywieszony w gablotce parafialnej i na stronie internetowej). Przy wyjściu z kaplicy jest pojemnik z wodą święconą.

4. W zakrystii i u ministrantów można nabyć prasę katolicką – tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

5. W ubiegłą niedzielę do puszek zebraliśmy na kwiaty i wystrój naszej kaplicy 556 zł i 45 gr. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

6. Dzisiaj w niedzielę o godz. 14 w juszkowskiej świetlicy gminnej odbędzie się opłatkowe spotkanie grup różańcowych i chętnych osób do włączenia się do tej wspólnoty modlitewnej.

7. Wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom naszej wspólnoty parafialnej za okazane serce i hojność, za otwarte drzwi w czasie wizyty kolędowej, składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message