Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Zwykła 15.01.2017

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – wspomnienie Św. Antoniego, opata, w czwartek – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa a w sobotę – wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W sobotę przypada dzień babci, pamiętajmy w modlitwie o naszych babciach.

2. Msze Św. w tygodniu w dni powszednie – w czasie kolęd, tylko rano o godz. 8.00. We wtorki na zakończenie Mszy Św. odmawiamy modlitwę i litanię do Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, prosząc o jego opiekę oraz wstawiennictwo u Boga w intencji naszej parafii i parafialnych przedsięwzięć. W środy zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Można zamawiać intencje na cały przyszły rok.

3. Plan kolęd na najbliższy tydzień…(jest on wywieszony w gablotce parafialnej i na stronie internetowej). Przy wyjściu z kaplicy jest pojemnik z wodą święconą.

4. W zakrystii i u ministrantów można nabyć prasę katolicką – tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

5. W ubiegłą niedzielę do puszek zebraliśmy na kwiaty i wystrój naszej kaplicy 556 zł i 45 gr. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

6. Dzisiaj w niedzielę o godz. 14 w juszkowskiej świetlicy gminnej odbędzie się opłatkowe spotkanie grup różańcowych i chętnych osób do włączenia się do tej wspólnoty modlitewnej.

7. Wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom naszej wspólnoty parafialnej za okazane serce i hojność, za otwarte drzwi w czasie wizyty kolędowej, składam serdeczne Bóg zapłać.

Intencje różańcowe na czerwiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju. Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw