Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Zwykła 14.01.2024r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Zwykła w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: w środę – wspomnienie liturgiczne Św. Antoniego opata a w piątek – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa.

2. Na stronie internetowej i w gablotce został umieszczony plan kolędy parafialnej, która w tym roku odbywa się tradycyjnie od drzwi do drzwi.  W czasie kolęd Msze w dni powszednie tylko o godz. 8.00 rano w kaplicy a w niedziele nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00

3. Dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

4. Bierzmowanie dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej odbędzie się 18 marca o godz. 18.00. Sakramentu udzieli Ks. Bp Piotr Przyborek.

5. Organizujemy razem z parafią z Giemlic czterodniową pielgrzymkę na Morawy Czeskie. Termin od 02.04. do 06.04. 2024r. Koszt 1735 zł. plus 1700 czk. Szczegóły wyjazdu znajdują się na plakatach w gablotce i na stronie internetowej parafii.

7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.