Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Zwykła 14.01.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Zwykłą w ciągu Roku Liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w środę – wspomnienie Św. Antoniego a w piątek – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara.

2. Za dwa tygodnie w niedzielę 28 stycznia będziemy obchodzić uroczystość poświęcenia pomnika Marszu Śmierci z 1945 roku. Uroczysta Msza Św. rozpocznie się o godz. 12.00 (Msza Św. o 11.30 zostanie przesunięta o pół godziny).

3. Dzisiaj w naszej wspólnocie kulminacja radości ze Świąt Bożego Narodzenia. W czasie Mszy o godz. 10.00 koncert kolęd gminnego zespołu JAGÓDKI a podczas Mszy o 11.30 – Jasełka w wykonaniu dzieci z naszej parafii. W środę Jasełka zostaną jeszcze raz wystawione. Zapraszamy wszystkich w środę na godz. 18.00 do kaplicy na Jasełka i wspólne kolędowanie.

4. W gablocie jest wywieszony plan tegorocznej Kolędy Parafialnej. Plan Kolędy jest również wywieszony na stronie internetowej parafii. Przy wyjściu z kaplicy jest naczynie z wodą święconą.

5. Zgodnie z zapowiedzią po Mszy Św. można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. W zakrystii i u ministrantów do nabycia prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

7. Dzisiaj w niedziele o godz. 14.00 w świetlicy w Juszkowie odbędzie się spotkanie opłatkowe dla członków i sympatyków Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy.

8. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za modlitwę, trud i ofiary, za przyjęcie kolędy parafialnej – składam serdeczne Bóg zapłać.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy Franciszka Plombona l. 79 z ul. Sportowej. Wieczny odpoczynek…

Inne informacje

Send Us A Message