Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 11.04.2021 r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną czyli Miłosierdzia Bożego, która kończy czas Oktawy Wielkanocnej. Dzisiaj o godzinie 15.00 Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
  2. W środę 14 kwietnia będziemy obchodzić ustanowione przez Sejm RP 2019 roku Święto Chrztu Polski i z tej racji można wywiesić flagę państwową.
  3. Msza Św. niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie internetowej i facebookowej naszej parafii. Po tej Mszy jeszcze przez 20 min. jest okazja aby przystąpić do Komunii Świętej.
  4. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy.

W  minionym tygodniu odprowadziliśmy z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności + Mariannę Zarzycką z ul. Zakątek          Wieczny odpoczynek

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O