Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkanocna 16.04.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i święto Miłosierdzia Bożego, które kończy Oktawę Wielkanocy. O godz. 15.00 zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu – na 15 min. indywidualną adorację, którą zakończymy wspólnie odmówioną Koronką do Miłosierdzia Bożego. Dzisiejsza niedziela jest świętem patronalnym Caritas i z tej racji przeprowadzona jest zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Puszka znajduje się na  skarbonie na filarze w kaplicy i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Za tydzień wolontariusze w ramach  akcji charytatywnej Pola Nadziei na Pomorzu będą po Mszach Świętych zbierać ofiary do puszek. Szczegółowe wiadomości znajdują się na plakacie w gablotce i na stronie internetowej polanadzieinapomorzu.pl

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

3. W tym tygodniu młodzież z klas VIII SP ma swoje przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w salce. W środę o godz. 19.00 lub w sobotę o godz. 12.00.

4. Ministrantów i lektorów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 11.00 do salki parafialnej. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy również na to spotkanie.

5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message