Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkanocna 16.04.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i święto Miłosierdzia Bożego, które kończy Oktawę Wielkanocy. O godz. 15.00 zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu – na 15 min. indywidualną adorację, którą zakończymy wspólnie odmówioną Koronką do Miłosierdzia Bożego. Dzisiejsza niedziela jest świętem patronalnym Caritas i z tej racji przeprowadzona jest zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Puszka znajduje się na  skarbonie na filarze w kaplicy i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Za tydzień wolontariusze w ramach  akcji charytatywnej Pola Nadziei na Pomorzu będą po Mszach Świętych zbierać ofiary do puszek. Szczegółowe wiadomości znajdują się na plakacie w gablotce i na stronie internetowej polanadzieinapomorzu.pl

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

3. W tym tygodniu młodzież z klas VIII SP ma swoje przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w salce. W środę o godz. 19.00 lub w sobotę o godz. 12.00.

4. Ministrantów i lektorów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 11.00 do salki parafialnej. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy również na to spotkanie.

5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message