Ogłoszenia parafialne – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 03.01.2021 r.

  1.  
  1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. W środę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę: o godz. 8.00, o 10.00 (w kościele – proszę pamiętać o ciepłym ubraniu J) oraz o 11.30 i wieczorem o 18.00. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować parafianom za wspólnie przeżyte Świąta Bożego Narodzenia. Szczególnie dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i siły w przygotowanie świąteczne naszej kaplicy i kościoła.
  2. W środę w Objawienie Pańskie zapraszamy na modlitwę różańcową po Mszy o godz. 8.00 prowadzoną przez Wspólnotę Żywego Różańca. Od lutego zawsze w środę po I niedzieli m-ca zapraszamy na różaniec przed wieczorną Mszą Św. o godz. 17.30
  3. W tym roku z przyczyn obiektywnych nie będzie tradycyjnej kolędy parafialnej. Msze Św. w dni powszednie w styczniu będą odprawiane wieczorem o godz. 18.00. W soboty tradycyjnie o godz. 8.00. Zachęcam parafian aby w gronie domowników zorganizowali wspólną modlitwę błogosławieństwa domu i rodziny, zaśpiewali kolędę i spotkali się przy stole. Pewnie najlepszym dniem ku temu jest Objawienie Pańskie, ale można to uczynić również przez cały styczeń. Woda Święcona znajduje się w beczce przy wyjściu z kaplicy. Na stronie internetowej naszej parafii znajduje się Modlitwa Kolędowa, którą można się posłużyć. 
  4. Msza Św. świąteczna (Uroczystość Objawienia Pańskiego) i niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii.  Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja by przystąpić do Komunii Św.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message