Ogłoszenia parafialne – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 03.01.2021 r.

  1.  
  1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. W środę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę: o godz. 8.00, o 10.00 (w kościele – proszę pamiętać o ciepłym ubraniu J) oraz o 11.30 i wieczorem o 18.00. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować parafianom za wspólnie przeżyte Świąta Bożego Narodzenia. Szczególnie dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i siły w przygotowanie świąteczne naszej kaplicy i kościoła.
  2. W środę w Objawienie Pańskie zapraszamy na modlitwę różańcową po Mszy o godz. 8.00 prowadzoną przez Wspólnotę Żywego Różańca. Od lutego zawsze w środę po I niedzieli m-ca zapraszamy na różaniec przed wieczorną Mszą Św. o godz. 17.30
  3. W tym roku z przyczyn obiektywnych nie będzie tradycyjnej kolędy parafialnej. Msze Św. w dni powszednie w styczniu będą odprawiane wieczorem o godz. 18.00. W soboty tradycyjnie o godz. 8.00. Zachęcam parafian aby w gronie domowników zorganizowali wspólną modlitwę błogosławieństwa domu i rodziny, zaśpiewali kolędę i spotkali się przy stole. Pewnie najlepszym dniem ku temu jest Objawienie Pańskie, ale można to uczynić również przez cały styczeń. Woda Święcona znajduje się w beczce przy wyjściu z kaplicy. Na stronie internetowej naszej parafii znajduje się Modlitwa Kolędowa, którą można się posłużyć. 
  4. Msza Św. świąteczna (Uroczystość Objawienia Pańskiego) i niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii.  Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja by przystąpić do Komunii Św.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message