Ogłoszenia parafialne – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 02.01.2022 r.

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w porządku niedzielnym: o godz.8.00, 10.00, 11.30 i o godz. 18.00. Pamiętajmy, że Msze świąteczne i niedzielne o godz. 10.00 i 11.30 są odprawiane w kościele. Warto ubrać się odpowiednio. Można uczestniczyć w tych Mszach w kaplicy, która jest nagłośnieniem połączona z kościołem. W czasie kolęd Msze w dni powszednie będą odprawiane zasadniczo rano o godz. 8.00

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek i piątek  miesiąca stycznia. Nabożeństwa eucharystyczne po Mszach Świętych. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę dopiero w lutym. Dzisiaj w  niedzielę po Mszy o godz. 8.00 wymiana tajemnic i nabożeństwo Żywego Różańca.

3. Od dzisiejszej niedzieli do niedzieli Chrztu Pańskiego 9 stycznia w czasie Mszy Świętych z inicjatywy Ks. Abpa Tadeusza Wojdy będziemy modlić się w intencji rodzin rozważając nowennę ułożoną przez Abpa. Proszę aby włączyć nasze rodziny w tę modlitwę

4. Trwa kolęda parafialna. Plan kolędy jest wywieszony w gablotce, na drzwiach i na stronie internetowej. Proszę aby osobiście, zostawiwszy karteczkę z adresem i numerem telefonu lub telefonicznie smsem zgłosić potwierdzenie wizyty. Od 20 stycznia będą organizowane wieczorne Msze Święte w intencji mieszkańców poszczególnych ulic połączone ze spotkaniem kolędowym. Plan tych Mszy zostanie podany w późniejszym terminie.

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę – wydania świąteczne po 10 zł. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message