Ogłoszenia parafialne – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 02.01.2022 r.

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w porządku niedzielnym: o godz.8.00, 10.00, 11.30 i o godz. 18.00. Pamiętajmy, że Msze świąteczne i niedzielne o godz. 10.00 i 11.30 są odprawiane w kościele. Warto ubrać się odpowiednio. Można uczestniczyć w tych Mszach w kaplicy, która jest nagłośnieniem połączona z kościołem. W czasie kolęd Msze w dni powszednie będą odprawiane zasadniczo rano o godz. 8.00

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek i piątek  miesiąca stycznia. Nabożeństwa eucharystyczne po Mszach Świętych. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę dopiero w lutym. Dzisiaj w  niedzielę po Mszy o godz. 8.00 wymiana tajemnic i nabożeństwo Żywego Różańca.

3. Od dzisiejszej niedzieli do niedzieli Chrztu Pańskiego 9 stycznia w czasie Mszy Świętych z inicjatywy Ks. Abpa Tadeusza Wojdy będziemy modlić się w intencji rodzin rozważając nowennę ułożoną przez Abpa. Proszę aby włączyć nasze rodziny w tę modlitwę

4. Trwa kolęda parafialna. Plan kolędy jest wywieszony w gablotce, na drzwiach i na stronie internetowej. Proszę aby osobiście, zostawiwszy karteczkę z adresem i numerem telefonu lub telefonicznie smsem zgłosić potwierdzenie wizyty. Od 20 stycznia będą organizowane wieczorne Msze Święte w intencji mieszkańców poszczególnych ulic połączone ze spotkaniem kolędowym. Plan tych Mszy zostanie podany w późniejszym terminie.

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę – wydania świąteczne po 10 zł. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message