Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Adwentu 09.12.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Adwentu. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy i ofiary za Kościół na Wschodzie. W Adwencie w dni powszednie w naszej parafii Msze Św. w dni powszednie będą zasadniczo odprawiane tylko rano. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 – roraty, ku czci NMP. Szczególnie zapraszam dzieci, aby przychodziły z lampionami. Można zamawiać intencje na przyszły rok. W tygodniu a także w niedziele i w święta jest bardzo dużo wolnych intencji.

2. Dzisiaj zostały poświęcone opłatki, które po parafii będą roznosić wolontariusze. Jutro w poniedziałek spotkanie o godz. 17.00 w kaplicy dla wolontariuszy i osób, które chciałby się włączyć w wolontariat (jest on bardzo potrzebny). Od dzisiejszej niedzieli można nabyć tradycyjne świece caritasowskie. Duże po 18 zł. a małe po 6 zł. Dochód ze świec przeznaczony jest na cele charytatywne.

3. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 18.00

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

5. Dzisiaj po Mszach Św. można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

8. Dzieci, które biorą udział w parafialnych jasełkach mają swoje spotkanie w środę w dużej salce o godz. 18.40

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message