Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę Wielkiego Postu. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – święto Katedry Św. Piotra, apostoła. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy o godz. 18.30 a w niedziele na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz.17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W naszej parafii tradycyjnie w II Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynaliśmy rekolekcje parafialne. W tym roku z przyczyn obiektywnych chciałbym zaproponować inną formę przygotowania do Świąt Wielkanocnych – tzw. dni skupienia. Bliższe informacje podam za tydzień.
  3. W ubiegłą niedzielę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy zebrano 715,21 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy.
  5. Msza Święta niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii. Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja by przystąpić do Komunii Św.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message