Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Adwentu 02.12.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę Adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny w Kościele. W Adwencie w dni powszednie w naszej parafii Msze Św. w dni powszednie będą zasadniczo odprawiane tylko rano. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 – Roraty, ku czci NMP, która jest jedną z patronek czuwania Adwentowego. Szczególnie zapraszam dzieci, aby przychodziły z lampionami. W sobotę przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP i zarazem III rocznica powstania naszej wspólnoty parafialnej. Msze Św. w tym dniu o godz. 6.00 rano i o 18.00 wieczorem – uroczysta Msza Św. dziękczynna w intencji naszej parafii.

2. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną a po południu od godz. 16.30 do 17.30, przez godzinę, okazja do spowiedzi. Nie będzie Mszy wieczornej, ale o 17.30 udzielę Komunii Św. pragnącym dopełnić nabożeństwo pierwszych piątków miesiąca.

3. W przyszłą niedzielę poświęcę opłatki, które po parafii będą roznosić wolontariusze. Od przyszłej niedzieli będzie można zakupić tradycyjne świece caritasowskie. Dochód ze świec przeznaczony jest na cele charytatywne.

4. Dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 18.00 Młodzież z klas VIII ma swoje spotkanie w tym tygodniu: w środę o godz. 18.45 lub w sobotę o godz. 11.00

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

6. Za tydzień w niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.

7. Dzieci, które biorą udział w parafialnych jasełkach mają swoje spotkanie w środę w dużej salce o godz. 18.40

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message