Ogłoszenia parafialne – Niedziela Święto  Chrztu Pańskiego 08.01.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Święto Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny czas Bożego narodzenia.

2. Trwa kolęda parafialna, w tym roku na zgłoszenie. Plan kolędy jest wywieszony na stronie internetowej, w gablotce i na drzwiach kościoła i kaplicy. W beczce w kaplicy jest woda święcona, którą można zabrać ze sobą w odpowiednim naczyniu do domu. W czasie kolęd Msze w dni powszednie tylko rano o godz. 8.00 (we wtorek Msza o godz. 8.00 rozpocznie się z małym poślizgiem) . W styczniu w  niedziele nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej. Spotkania dla młodzieży z klas pierwszych Szkoły Średniej przygotowującej się do Bierzmowania i dla młodzieży z klas VIII SP w styczniu są zawieszone a wznowione będą po feriach zimowych.

4. Bierzmowanie dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej odbędzie się 28 lutego o godz. 18.00. Sakramentu udzieli Ks. Abp Tadeusz Wojda.

5. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania świąteczne tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę a dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego w cenie 7 zł. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message